סיורי נדל"ן וירטואליים 360° גורמים למהפכה בעולם שיווק הנדל"ן, הנכסים נעשים נגישים יותר מאי פעם. הם חוסכים לסוכני הנדל"ן זמן וכסף רב, מעבירים נכסים מהר יותר ומשאירים לקוחות פוטנציאליים נדהמים. עם סיורים וירטואליים עם 360°, זה תמיד בית פתוח!

VIZZIT360 מבין את קצב החיים המהיר של היום. דיון קררה, מתווך נדל"ן מנוסה ברעננה, הצליח למצוא דרך לחבר בין בעלי בתים ומחפשי בתים באופן דיגיטלי ויעיל. מתן מידע מפורט ככל האפשר מאפשר למחפשים את ההזדמנות לבקר בנכסים הרלוונטיים בלבד. כתוצאה מכך, חוסכת לשני הצדדים זמן וכתוצאה מכך כסף.
להלן מספר יתרונות של סיורים וירטואליים בנדל"ן:
  • סיורים וירטואליים מאפשרים לצופים להציג תצוגה מקדימה מיידית של הנכסים ולצמצם את המועדפים עליהם.
  • רוכשי בית יוכלו לקבל חוות דעת של בני משפחה וחברים על הנכס שהוא / היא רוצים לקנות בסיור וירטואלי.
  • סיור וירטואלי הוא הדרך הנוחה ביותר לצפייה בבית בו רוכש הבית יכול לסייר בנכס מהמחשב, הסמארטפון, הטאבלט או האוזניות של VR לנוחות הספה.
  • לקוחות מעדיפים 360 סיורים וירטואליים לרכישת בתים מכיוון שהם חוסכים זמן רב.
  • סיור וירטואלי חוסך דלק, אנרגיה וכסף במיוחד כשמחפש בתים מחוץ לעיר.
  • כשמגיעה פנייה מסיור וירטואלי, הלקוח הפוטנציאלי מודע טוב יותר ויצירת קשר באיכות גבוהה יותר.
עם פלטפורמות פופולריות כמו פייסבוק, גוגל ויוטיוב הדוחפות מציאות מדומה יותר מתמיד, סיורי נדל"ן וירטואליים של 360° נמצאים כאן כדי להישאר. בנוסף, כאשר הטכנולוגיה יוצאת עם צגי רזולוציה גבוהה יותר ומהירות אינטרנט מהירה מתמיד, סיורים וירטואליים הופכים להיות נוחים ונגישים יותר לכל אחד עם סמארטפון או טאבלט.
סיור וירטואלי 360 עם מידע מספיק על הנכס גורם למבקרים להישאר באתר ומעורר עניין רב יותר, ובכך מגדיל את המכירה הפוטנציאלית.